// Kantory Wymiany Walut

baner1 baner2 baner3 baner4

# HIT!!! "ILS" NOWY SZEKEL IZRAELSKI W OFERCIE KANTORU W POZNANIU!!! 114,00 HIT!!!

# ZATRUDNIMY KASJERA WALUTOWEGO W NOWYM TOMYŚLU! WIĘCEJ INF. TEL. 512 306 188

 

 Kursy walut

OSTATNIA AKTUALIZACJA

16/12/2017 Godzina 13:57

 

 • EUR
 • 4,185
 • 4,22
 • USD
 • 3,55
 • 3,60
 • GBP
 • 4,70
 • 4,80
 • CHF
 • 3,58
 • 3,64

+48 512 306 188

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

* Ceny Hurtowe
Istnieje możliwość negocjacji cen.

* Ceny publikowane obowiązują dla wybranych walut od:

# 1.000 sztuk dla USD, EUR, GBP, CHF, AUD, CAD, BGN, RON, TRY, ILS.

# 10.000 sztuk dla DKK, NOK, SEK, HRK, CZK, UAH, CNY.

# 100.000 sztuk dla HUF, RUB, JPY, THB.

* Kursy walut aktualizowane są możliwie szybko. Wszelkie pytania o aktualny kurs prosimy kierować drogą telefoniczną.

* Powyższe ceny są cenami sugerowanymi i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

 

 

Najkorzystniejsze kursy walut

Podstawową kwestią, na jaką klienci zwracają uwagę, gdy korzystają z usług kantorów jest kosz jaki muszą ponieść za taką wymianę. Największą popularnością cieszą się kantory poznań, które oferują najkorzystniejsze warunki wymiany, pod względem ekonomicznym. Klienci tłumnie ustawiają się do nich w kolejkach, ponieważ na takiej wymianie nie tracą, a jeszcze zyskują. Polityka kantorów działających profesjonalnie jest taka, aby zarobić, ale przy tym pozyskać nowych klientów i utrzymać tych, którzy stale korzystają z ich usług. Pozwoli to na uzyskanie wysokich obrotów i rozwijanie się jeszcze bardziej.

Kantor Hirex Poznań

Kantor, który nie podchodzi z szacunkiem do klientów długo na pewno nie zagrzeje miejsca na rynku. Będzie sukcesywnie tracił klientów, którzy będą szukali bardziej dogodnych miejsc do wymiany pieniędzy na obce waluty. W końcu każdy szuka oszczędności. Mogą być one realne, jeżeli będzie się korzystało z kantorów nie naciągających klientów na zawyżone koszty. Najważniejsze jest to, aby wybrać kantory poznań, które działają w profesjonalny sposób. Wtedy będzie się miało pewność, że pieniądze pochodzą z legalnego źródła, nie są podrobione i na pewno będzie można nimi płacić w dowolnym miejscu, do którego się wybieramy. Korzystanie z podejrzanych kantorów zawsze niesie za sobą ryzyko, na które bez dwóch zdań nie należy się decydować. Będzie można wtedy uniknąć kłopotliwych sytuacji, jak na przykład odmówienie przyjęcia zapłaty, ponieważ banknoty, które posiadamy są podrobione lub w jakiś sposób uszkodzone. Jeżeli kantor poznań, z których usług korzystamy będzie profesjonalny, na pewno do takich sytuacji nie dojdzie.

Bieżące kursy walut Poznań

Kantory w Poznaniu Hirex istnieją na rynku Wielkopolskim od 1992 roku. Podczas ponad 20 letniej działalności, nie tylko zdobyliśmy pełną wiedzę na temat walutowego rynku, ale także zyskaliśmy zaufanie wielu klientów - zarówno indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych - którzy wybierają nasze usługi ze względu na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy stronę internetową z aktualnymi kursami walut, które można zakupić bądź sprzedać w naszym kantorze. Oferujemy zawsze w pełni profesjonalną obsługę, zaś nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat kursów walut. To co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych kantorów, to doskonałe położenie (centrum Poznania – ul. Garbary) oraz fakt, iż posiadamy stale najkorzystniejsze kursy walutowe. Dzięki temu mogą Państwo wymienić pieniądze chociażby podczas załatwiania innych spraw w centrum – zawsze szybko i z korzyścią dla Państwa.

Nasza kantory usytuowane są w dogodnych lokalizacjach: w centrum Poznania, przy ulicy Garbary 59 oraz dla podróżujących w Tarnowie Podgórnym obok hotelu 500. Nasz najnowszy punkt usytuowaliśmy przy stacji BP na trasie A2 przy węźle Nowy Tomyśl, stworzony przede wszystkim z myślą o osobach podróżujących na trasie Berlin-Warszawa, chcących po drodze wymienić walutę.