Poznań: +48 618 518 261 Nowy Tomyśl: + 48 517 874 429 Tarnowo Podgórne: +48 618 164 695

Hirex - Twój kantor w Nowym TomyśluKantor w Nowym Tomyślu (Przyłęk 125a) oferuje korzystną, szybką i bezpieczną wymianę walut po dobrym kursie (euro, dolar amerykański, funt brytyjski, korona czeska, frank szwajcarski, jen japoński, hrywna ukraińska, wiele innych). Z nami mogą Pańswo negocjować ceny przy wyższych kwotach! Wysokie transakcje wymiany walut przeprowadzane są w cichym, komfortowym pomieszczeniu, z największą dbałością o bezpieczeństwo i dyskrycję Klientów naszego kantoru.

 

Nasi konsultanci dostępni są do Państwa dyspozycji 24/h, dzięki czemu nawet w najbardziej nagłych sytuacjach związanych z nieplanowanymi wyjazdami lub pilnymi transakcjami w innych walutach mogą Państwo skorzystać z naszych usług i wymienić waluty po dogodnym kursie.

Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia profesjonalną obsługę naszych Klientów w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Zapraszamy do Kantoru wymiany walut HIREX - Nowy Tomyśl, Przyłęk 125A.

 

Kantor w Nowym Tomyślu czynny 24h na dobę!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potrzebujeszwymienidukwot_ZnamimoesznegocjowaKliknijiprzekonajsi_.png