Nowy Tomyśl: + 48 517 874 429 Tarnowo Podgórne: +48 618 164 695

Hirex - najtańszy kantor w Poznaniu. Wymień waluty szybko i korzystnie!Kantor Hirex w Poznaniu to bezproblemowa wymiana walut (euro, dolar amerykański, funt brytyjski, korona czeska, frank szwajcarski, jen japoński, hrywna ukraińska, juan chiński i wiele innych) w cenach zgodnych z bieżącym kursem walut na światowym rynku. Przy wysokich transakcjach dopuszczamy korzystne negocjacje cenowe. Wysokie transakcje przeprowadzane są w cichym, komfortowym pomieszczeniu, z największą dbałością o bezpieczeństwo i dyskrycję Klientów naszego kantoru.

 

Nasi konsultanci dostępni są do Państwa dyspozycji 24h, dzięki czemu nawet w najbardziej nagłych sytuacjach związanych z nieplanowanymi wyjazdami lub pilnymi transakcjami w innych walutach mogą Państwo skorzystać z naszych usług i wymienić waluty po dogodnym kursie.

Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia profesjonalną obsługę naszych Klientów w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Zapraszamy do naszego kantoru wymiany walut - Poznań, ul. Garbary 59.

 

Kantor w Poznaniu czynny w godzinach:

Pn. - Pt. NIECZYNNY

Sob. NIECZYNNY

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potrzebujeszwymienidukwot_ZnamimoesznegocjowaKliknijiprzekonajsi_.png