Poznań: +48 618 518 261 Nowy Tomyśl: + 48 517 874 429 Tarnowo Podgórne: +48 618 164 695

Hirex - najtańszy kantor w Poznaniu. Wymień waluty szybko i korzystnie!Kantor Hirex w Poznaniu to bezproblemowa wymiana walut (euro, dolar amerykański, funt brytyjski, korona czeska, frank szwajcarski, jen japoński, hrywna ukraińska, juan chiński i wiele innych) w cenach zgodnych z bieżącym kursem walut na światowym rynku. Przy wysokich transakcjach dopuszczamy korzystne negocjacje cenowe. Wysokie transakcje przeprowadzane są w cichym, komfortowym pomieszczeniu, z największą dbałością o bezpieczeństwo i dyskrycję Klientów naszego kantoru.


Nasi konsultanci dostępni są do Państwa dyspozycji 24/h, dzięki czemu nawet w najbardziej nagłych sytuacjach związanych z nieplanowanymi wyjazdami lub pilnymi transakcjami w innych walutach mogą Państwo skorzystać z naszych usług i wymienić waluty po dogodnym kursie.

Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia profesjonalną obsługę naszych Klientów w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Zapraszamy do naszego kantoru wymiany walut - Poznań, ul. Garbary 59.


Kantor w Poznaniu czynny w godzinach:

pon. - pt. 9.00 - 18.00

sob. 9.00 - 14.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Slider