Poznań: +48 618 518 261 Nowy Tomyśl: + 48 517 874 429 Tarnowo Podgórne: +48 618 164 695

Hirex - najtańszy kantor w Tarnowie PodgórnymHirex - zapraszamy do naszego kantoru w Tarnowie Podgórnym, gdzie szybko i bezpiecznie wymienią Państwo waluty (euro, dolar amerykański, funt brytyjski, korona czeska, frank szwajcarski, jen japoński, hrywna ukraińska, wiele innych). Przy wysokich transakcjach zapraszamy do negocjacji. Wysokie transakcje wymiany walut przeprowadzane są w cichym, komfortowym pomieszczeniu, z największą dbałością o bezpieczeństwo i dyskrycję Klientów naszego kantoru.

 

Nasi konsultanci dostępni są do Państwa dyspozycji 24h, dzięki czemu nawet w najbardziej nagłych sytuacjach związanych z nieplanowanymi wyjazdami lub pilnymi transakcjami w innych walutach mogą Państwo skorzystać z naszych usług i wymienić waluty po dogodnym kursie.

Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia profesjonalną obsługę naszych Klientów w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Zapraszamy do naszego kantoru wymiany walut - Tarnowo Podgórne, ul. Owocowa 18.

 

Kantor w Tarnowie Podgórnym czynny 24h na dobę!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potrzebujeszwymienidukwot_ZnamimoesznegocjowaKliknijiprzekonajsi_.png