Logo

Hirex - najtańszy kantor w Tarnowie PodgórnymHirex - zapraszamy do naszego kantoru w Tarnowie Podgórnym, gdzie szybko i bezpiecznie wymienią Państwo waluty (euro, dolar amerykański, funt brytyjski, korona czeska, frank szwajcarski, jen japoński, hrywna ukraińska, wiele innych). Przy wysokich transakcjach zapraszamy do negocjacji. Wysokie transakcje wymiany walut przeprowadzane są w cichym, komfortowym pomieszczeniu, z największą dbałością o bezpieczeństwo i dyskrycję Klientów naszego kantoru.


Nasi konsultanci dostępni są do Państwa dyspozycji 24/h, dzięki czemu nawet w najbardziej nagłych sytuacjach związanych z nieplanowanymi wyjazdami lub pilnymi transakcjami w innych walutach mogą Państwo skorzystać z naszych usług i wymienić waluty po dogodnym kursie.

Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia profesjonalną obsługę naszych Klientów w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Zapraszamy do naszego kantoru wymiany walut - Tarnowo Podgórne, ul. Owocowa 18.


Kantor w Tarnowie Podgórnym czynny 24h na dobę!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tagged under: kantor Tarnowo Podgórne wymiana walut Tarnowo Podgórne tani kantor Tarnowo Podgórne
©2018 Hirex | Twój bezpieczny KANTOR - Poznań, Nowy Tomyśl, Tarnowo Podgórne. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: TIMEDIA Agencja Bardziej Kreatywna