Poznań: +48 618 518 261 Nowy Tomyśl: + 48 517 874 429 Tarnowo Podgórne: +48 618 164 695

Hirex - sieć kantorów w województwie wielkopolskim. Poznań, Nowy Tomyśl, Tarnowo Podgórne

Kantory w Poznaniu Hirex istnieją na rynku Wielkopolskim od 1992 roku. Podczas ponad 20 letniej działalności, nie tylko zdobyliśmy pełną wiedzę na temat walutowego rynku, ale także zyskaliśmy zaufanie wielu klientów - zarówno indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych - którzy wybierają nasze usługi ze względu na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy stronę internetową z aktualnymi kursami walut, które można zakupić bądź sprzedać w naszym kantorze. Oferujemy zawsze w pełni profesjonalną obsługę, zaś nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat kursów walut. To co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych kantorów, to doskonałe położenie (centrum Poznania – ul. Garbary) oraz fakt, iż posiadamy stale najkorzystniejsze kursy walutowe. Dzięki temu mogą Państwo wymienić pieniądze chociażby podczas załatwiania innych spraw w centrum – zawsze szybko i z korzyścią dla Państwa.

Nasza kantory usytuowane są w dogodnych lokalizacjach: w centrum Poznania, przy ulicy Garbary 59 oraz dla podróżujących w Tarnowie Podgórnym obok hotelu 500. Nasz najnowszy punkt usytuowaliśmy przy stacji BP na trasie A2 przy węźle Nowy Tomyśl, stworzony przede wszystkim z myślą o osobach podróżujących na trasie Berlin-Warszawa, chcących po drodze wymienić walutę.

Slider