Nowy Tomyśl: + 48 517 874 429 Tarnowo Podgórne: +48 618 164 695

Wymiana walut w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym i Nowym Tomyślu. Kantor Hirex

Wynegocjuj najlepszy kurs

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować:

  • najlepsze, indywidualnie negocjowane kursy
  • ciche pomieszczenie, dzięki któremu większe wymiany prowadzone są w sposób bezpieczny i komfortowy
  • dyskretną i fachową obsługę
  • wysoką dbałość o poczucie bezpieczeństwa klienta
  • całodobową obsługę (24h!)
  • dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
  • obsługa w językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim

Korzystna wymiana walut dla każdego!

Szukacie Państwo szybkiego, wygodnego i bezpiecznego punktu wymiany walut? Kantor HIREX oferuje idealne warunki skrojone na miarę Waszych potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów stacjonarnych w Wielkopolsce (Poznań, Nowy Tomyśl), a także do skorzystania z nowoczesnej usługi podglądu aktualnych cen walut online, na naszej stronie internetowej.

Kompleksowa obsługa finansowa firm i klientów indywidualnych

Od ponad 20 lat nasz kantor działa na polskim rynku świadcząc usługi finansowe dla Klientów indywidualnych oraz firm. Wymiana walut jeszcze nigdy nie była tak prosta! Rozbudowana wiedza, bogate oświadczenie, doskonała znajomość branży oraz profesjonalne działania w pełni nakierowane na potrzeby Klientów sprawiają, że pomimo wielu kryzysów gospodarczych i niemałej konkurencji, nasza oferta cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością i jest w stanie z powodzeniem funkcjonować.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne, bezpieczne kantory usytuowane w dogodnych lokalizacjach – w Nowym Tomyślu, w centrum Poznania, a także w Tarnowie Podgórnym. Zapewniamy kompleksową, rzetelną obsługę oraz komfort bezpiecznej, wygodnej i dyskretnej wymiany walut. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Czy macie Państwo pytania? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Zapraszamy!

Potrzebujeszwymienidukwot_ZnamimoesznegocjowaKliknijiprzekonajsi_.png